içinde , , ,

Google Kariyer Sertifikası Eğitimleri

Yüksek talep gören alanlarda kariyerinize başlamak veya ilerletmek için işe hazır becerileri öğrenin. Google tarafından geliştirilen bu sertifikalar, sizi ilgili roller için işe alan en iyi ulusal işverenlere bağlar.

Neden bir Google Kariyer Sertifikası Almalıyım?

  1. İşe giden yol: Sertifika tamamlayıcılar, bir grup en iyi işverenle doğrudan bağlantı kurabilir.
  2. Talep edilen, yüksek ödeme yapan roller için işe hazır olun: Ortalama yıllık maaşları 50.000 $ ‘ın üzerinde olan alanlarda işlere hak kazanın.
  3. Öne çıkmanıza yardımcı olacak bir sertifika kazanın: İşverenlerin dikkatini çekmeye yardımcı olması için Google Kariyer Sertifikanızı LinkedIn profilinizde ve basılı özgeçmişler, özgeçmişler ve diğer belgelerde paylaşabilirsiniz.
  4. Kariyer kaynaklarına erişim kazanın: Öğrenciler iş arama ve mülakat hazırlıklarını kolaylaştırmak için kaynaklara erişebilecek.

KURSLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Veri Analisti

Veri analistleri, önemli iş kararlarını bilgilendirmeye yardımcı olmak için verileri kullanır. Önemli içgörüler için verileri hazırlar, işler ve analiz ederler, bulgularını paydaşlarla paylaşırlar ve etkili eylem için veriye dayalı öneriler sunarlar.

Bu sertifika, öğrencilerin verileri işlemek, analiz etmek, görselleştirmek ve verilerden içgörüler elde etmek için araçlar ve platformlar kullanarak veri yaşam döngüsünde gezinirken güven geliştirmelerine yardımcı olur.

Ortalama Kazanılan Yıllık Maaş: 66.000 $

 

Proje Müdürü

Proje yöneticileri, maksimum kalite ve işletmeye katma değer ile verimli bir şekilde tamamlanmalarını sağlamak için projelerin planlanmasından ve denetlenmesinden sorumludur.

Bu sertifika, geleneksel proje yönetiminin temellerine odaklanırken aynı zamanda çevik proje yönetimi hakkında fikir verir.

Ortalama Kazanılan Yıllık Maaş: 93.000 $

 

UX Tasarımcısı

Kullanıcı deneyimi (UX) tasarımcıları, teknolojiyi daha kolay ve daha eğlenceli hale getirir. Kullanıcılar için yararlı, kullanılabilir ve erişilebilir hale getirmek için ürünler ve arayüzler oluşturur veya geliştirirler.

Bu sertifika, öğrencilere UX tasarımı ve araştırmasının temellerini öğretir, düşük kaliteli tasarımlar ve tel kafesler oluşturur, yüksek kaliteli prototipler oluşturur ve test eder.

Ortalama Kazanılan Yıllık Maaş: 75.000 $

 

BT Destek Uzmanı

BT desteği, teknoloji bizi yüzüstü bıraktığında sorun giderme ve çözme ve bu arada mükemmel müşteri hizmeti sağlama ile ilgilidir. Uzmanlar, ağdan işletim sistemlerine ve sistem yönetiminden işyerinde güvenliğe kadar her şeyi destekler.

ABD’deki Google BT Destek Uzmanı Sertifika programımızdaki öğrencilerin% 80’i, 6 ay içinde yeni bir iş bulma, zam alma veya yeni bir iş kurma gibi bir kariyer etkisi olduğunu bildiriyor.

Hiçbir derece veya önceki deneyim gerekli değildir: Kayıtlı öğrencilerin% 61’inin dört yıllık bir derecesi yoktur.

Kendi hızınızı ve zaman çizelgenizi belirleyin: Ortalama bir öğrenci BT destek programını üç ila altı ayda tamamlar.

Her yerden öğrenin: Kurslar% 100 çevrimiçidir ve yüz yüze herhangi bir gereklilik yoktur.

Ortalama Kazanılan Yıllık Maaş: 54.760 ABD doları

Bu gönderi güzel ve kolay başvuru formumuzla oluşturuldu. Yayınınızı oluşturun!

0 0 vote
Article Rating

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Yükleniyor …

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Dijital Pazarlama Webinarı "Facebook ve Instagram Reklamları Eğitimi"

Almanya'da 2 Ay EVS ESC Avrupa Gönüllü Hizmeti