içinde , ,

Ücretsiz Toefl Online Eğitimi

TOEFL® sınavına hazırlanın ve sınavı oluşturan uzmanlardan puanınızı ve İngilizce dil becerilerinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenin.

Bu kurs, en iyi TOEFL sınav puanınızı elde etmek için neler yapabileceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Eğitmenler her bölümde (Okuma, Dinleme, Konuşma ve Yazma) size rehberlik edecek ve arşivlenmiş geçmiş test sorularını kullanarak bekleyebileceğiniz soru türlerini açıklayacaktır. Sınava nasıl kaydolacağınız, nasıl puanlandığı ve sınava nasıl hazırlanacağınız dahil olmak üzere değerli tavsiyeler alacaksınız.

Bu kurs, videolar, açıklamalı örnek sorular, kısa testler ve işbirliğine dayalı tartışma panoları kullanılarak oldukça etkileşimlidir. Ayrıca geçmiş testlerden gerçek test materyallerine de erişebileceksiniz. Konuşma ve Yazmayı kapsayan haftalarda, tüm kurs katılımcıları uygulama testi yanıtları için puanlar alabilir.

Ek olarak, kurs boyunca ücretsiz kaynaklar ve indirimli test hazırlık teklifleri olacaktır. Son olarak, hayallerinizdeki üniversiteye veya işe başvurabilmeniz için TOEFL sınavında elinizden gelenin en iyisini yapmanıza yardımcı olacak değerli içeriden ipuçları alacaksınız.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

TOEFL sınavına kimler girer? Dünyanın her yerinden 30 milyondan fazla insan, İngilizce dilindeki yeterliliklerini kanıtlamak için TOEFL sınavına girmiştir.

Bir kurum veya üniversitede okumayı planlayan öğrenciler

Burs ve profesyonel sertifika için adaylar

İlerlemelerini takip etmek isteyen İngilizce öğrenenler

Bazı ülkelerde vize için başvuran öğrenciler ve işçiler

Küresel salgına yanıt olarak ETS, bir sınav merkezinde TOEFL iBT sınavına giremeyen öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için geçici olarak TOEFL iBT Özel Ev Sürümü’nü sunmaktadır. Özel Ev Sürümü aynı TOEFL iBT sınavıdır – içerik, format, puanlama ve ekran deneyiminde aynıdır – sadece kendi bilgisayarınızda evinizden alınır ve çevrimiçi bir insan gözetmen tarafından izlenir. Bu kurs, nerede olursanız olun TOEFL iBT sınavına hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

Ne öğreneceksin

İngilizce dil becerilerinizi nasıl geliştirebilirsiniz?

TOEFL sınavının dört bölümünde nasıl etkili bir şekilde gezinilir: Okuma, Dinleme, Konuşma ve Yazma

TOEFL sınavına hazırlanmanıza yardımcı olacak ipuçları

TOEFL sınavı nasıl puanlanır?

TOEFL sınav puanlarınızı istihdam, eğitim, vizeler ve burslar için nasıl kullanabilirsiniz?

Test sırasında zamanınızı yönetmenin yolları

TOEFL sınavıyla ilgili ek kaynakları nerede bulabilirim?

TOEFL sınavına nasıl kayıt olunur

Bu gönderi güzel ve kolay başvuru formumuzla oluşturuldu. Yayınınızı oluşturun!

0 0 vote
Article Rating

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Yükleniyor …

0

Yorumlar

0 Yorumlar

Facebook Amerika Burslu Staj İlanı

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Fuat Sezgin Üstün Başarı Bursu Başvuruları Açıldı