içinde , ,

İngilizce Grammar Eğitimi (Ücretsiz Online)

Yazınızı geliştirmenize yardımcı olmak ve 21. yüzyılda yüksek okuryazarlık düzeylerinin taleplerine güvenle yanıt vermek için gramer ve stilde temel kavramları ve stratejileri öğrenin.

Sosyal medyanın ve internetin yükselişiyle birlikte, birçok insan bugün farklı ortamlar için her zamankinden daha fazla yazıyor. Dilbilgisi ilkelerini, kelime kullanımını, yazma stilini, cümle ve paragraf yapısını ve noktalama işaretlerini kapsayan materyaller sunacağız. Size rehberliğiniz için ek açıklama yaptığımız bazı harika kaynakları tanıtacağız. Size seçkin gramer uzmanlarıyla yapılan röportajların video kliplerini göstereceğiz, size yazma kalitenizi artıracak beceriler geliştirmenize yardımcı olacak stratejiler verecek sınavlar ve yazma etkinlikleri ile meydan okuyacağız ve sizi tartışmalara katılmaya ve değerlendirmeye davet edeceğiz.

KURSA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ne öğreneceksin

Bir cümledeki kelimelerin rollerini ve ilişkilerini güvenilir bir şekilde tanımlama

Dil bilgisi kavramlarına ve söz dizimsel stratejilere hakim olma

Tutarlı, ekonomik ve ikna edici yazı üretmek için bu bilgi nasıl uygulanır?

Kendinizin ve başkalarının yazdıklarını eleştirme ve düzenleme becerileri

 

Müfredat

  1. Haftada size kursu tanıtıp dilbilgisinin ne olduğunu ve neden önemli olduğunu tartışacağız; standart İngilizce yazmak; ve kelimelerin nasıl çalıştığını.
  2. Hafta, Cümlelere Giriş’te, konuşma ve kelime sınıflarının bölümleri hakkında bilgi edineceğiz; cümlelerin, cümlelerin ve cümlelerin yapısı ve kalıpları; ve genel cümle düzeyinde sorunlar.
  3. Hafta, Fiillere Giriş’te, sonlu ve sonlu olmayan fiilleri ele alacağız: bağlayıcı fiiller, yardımcı fiiller, geçişli ve geçişsiz fiiller, fiil cümleleri, deyimsel fiiller, sözlü ifadeler, mastarlar, katılımcılar ve ulaçlar. Ayrıca fiillerin gerginliğine, ruh hallerine ve sesine de bakacağız.
  4. Hafta, İsimlere ve Zamirlere Giriş’te, isimlerin biçimini ve işlevini inceleyeceğiz: isim dizeleri ve isimlendirmeler; zamirlerin biçimi ve işlevi ve zamirlerle ilgili sorunlar.
  5. Hafta, Sıfatlara ve Belirleyicilere Giriş’te, ‘Kraliyet Sıfat Sırası’ ve karşılaştırma dereceleri dahil olmak üzere sıfatların biçimini, işlevini ve kullanımını tartışacağız. Sıfat sıralaması, noktalama işaretleri ve belirleyiciler de tartışılacaktır.
  6. Hafta, Zarflara ve Bağlaçlara Giriş’te zarfların biçimi, işlevi, karşılaştırma dereceleri ve yerleşimi hakkında bilgi edineceğiz; yoğunlaştırıcılar; ve gelincikler.
  7. Hafta, Edatlara ve Paragraflara Giriş’te, edatların nasıl işlediğini ve edatlarla ilgili sorunları tanımlayacağız. Ayrıca paragraf gelişimine ve uyumlu bağlara da bakacağız.
  8. Hafta, Noktalama İşaretlerine Giriş’te, ana noktalama işaretlerini, noktalama sorunlarını ve diğer noktalama işaretlerini keşfedeceğiz

Bu gönderi güzel ve kolay başvuru formumuzla oluşturuldu. Yayınınızı oluşturun!

0 0 vote
Article Rating

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Yükleniyor …

0

Yorumlar

0 Yorumlar

KORECE KURSU (TEMEL SEVİYE) Ücretsiz Online Korece Eğitimi

Kurye Girişimine Stajyer Aranıyor