içinde ,

Gençlere Yönelik Erasmus Fırsatları Online Eğitimi

Uzaktan Eğitim

 1 Eylül – 31 Aralık 2020 |  çevrimiçi (mekan yok), Almanya

 Devasa açık çevrimiçi kurs, Erasmus +: Gençlik Programının tüm 3 Anahtar-eylemini kapsayan organize öğrenme kaynaklarını içerir.  Bu kurs sürekli mevcuttur, şimdi kayıt olabilirsiniz!

 Kursa kaydolmak için Canvas çevrimiçi platformuna yönlendirileceksiniz.

 Bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda istediğiniz zaman ve hızınızda öğrenebilirsiniz.  Gençlik değişimlerine ve gençlik çalışanlarının hareketliliğine odaklanan bir dizi canlı web semineri sunacağız.

 SALTO-YOUTH.net, 2015 yılından bu yana çeşitli Erasmus + Ulusal Ajanslarla işbirliği içinde gençler için Erasmus + finansman fırsatları hakkında çevrimiçi bir kurs sunmaktadır.  Ders sınırsız katılımı hedefler ve videolar, çevrimiçi forumlar, sınavlar, okuma listeleri ve yayın referansları gibi etkileşimli ders materyalleri sağlar.  Buna ek olarak, MOOC, öğrencilere ağlar oluşturma ve katılımcılar arasında ortaklıklar kurma fırsatı sunar.  Başlangıcından bu yana, bu kursa 10.000’den fazla katılımcı kaydolmuştur.

EĞİTİME BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 Hedef kitle

 MOOC kursunun hedef grubu proje yöneticileri, gençlik çalışanları, gençlik liderleri, Erasmus + Programı ve Ortak ülkelerden gelen gençlik alanı için Erasmus + finansman fırsatlarıyla ilgilenen kişilerdir. MOOC’un yapısı ve kaynakları

 MOOC, 6 tematik modül halinde yapılandırılmıştır: Modül 1: Erasmus + ‘a Giriş: Gençlik Programı Modül 2: Erasmus + KA1 Gençlik Değişimleri Modül 3: Erasmus + KA1 Gençlik çalışanlarının hareketliliği Modül 4: Erasmus + KA2 Stratejik ortaklık Modül 5: Erasmus + KA3 Yapılandırılmış Diyalog Projeleri Modül 6: Erasmus + Gençlik Programı Başvuru prosedürleri

 Her modül, Canvas MOOC barındırma platformuna yüklenen çevrimiçi olarak farklı etkileşimli öğrenme içeriği sunan 7-9 oturum halinde yapılandırılmıştır.  Katılımcılar animasyonlu videolar, önceden kaydedilmiş video röportajları, projelerden videolar ve eğitim metinleri aracılığıyla öğrenirler.

 MOOC kursunun içeriği, Erasmus +: Gençlik Programına getirilen değişiklikleri takip etmek için düzenli olarak güncellenir.

 Tahmini kurs taahhüdü, 5-6 hafta süreyle haftada 3-4 saattir.

 Kolaylaştırıcılar

 Laimonas Ragauskas

 Laimonas, Litvanya, Vilnius’da yaşıyor ve çeşitli gençlik çalışmaları organizasyonlarının yanı sıra yerel ve Avrupa kurumları için yaygın öğrenme ve eğitim alanında bir kolaylaştırıcı olarak çalışıyor.

 Nerijus Kriauciunas

 Nerijus Litvanya, Vilnius’da yaşıyor ve gençlik çalışmaları alanında yerel ve Avrupa düzeyinde uluslararası eğitim faaliyetleri sunan bir serbest meslek sahibi olarak çalışıyor.

 Bu E-öğrenme, Erasmus + ‘dan sınırsız katılımcı içindir: Gençlik Programı ülkeleri, AB’ye Komşu Ortak Ülkeler ve Gençlik çalışanları, Eğitmenler, Gençlik liderleri, Gençlik proje yöneticileri, Gençlik politika belirleyicileri, Gönüllülük danışmanları için önerilir

 Son Başvuru Tarihi: 31 Ağustos 2020

E-learning

1 September – 31 December 2020 | online (no venue), Germany

The massive open online course includes organised learning resources covering all 3 Key-actions of the Erasmus+: Youth in Action programme. This course is constantly available, you can enrol now!

You will be redirected to Canvas online platform to register for the course.

You can learn any time you want on your computer or mobile device and at your pace. We will offer number of live webinars focused on youth exchanges and youth worker mobility.

Since 2015, SALTO-YOUTH.net in cooperation with several Erasmus+ National Agencies offers an online course about Erasmus+ funding opportunities for youth. The course aims for unlimited participation and provides interactive course materials such as videos, online forums, quizzes, reading lists and publication references. In addition to this, MOOC provides an opportunity for learners to create networks and build partnerships among participants. Since its launch, more than 10.000 participants have enrolled in this course.

EĞİTİME BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Target group  

The target group of the MOOC course are project managers, youth workers, youth leaders, anybody interested in Erasmus+ funding opportunities for the youth field coming from Erasmus+ Programme and Partner countries.

Structure and resources of the MOOC

The MOOC is structured into 6 thematic modules:

  • Module 1: Introduction to Erasmus+: Youth in Action
  • Module 2: Erasmus+ KA1 Youth Exchanges
  • Module 3: Erasmus+ KA1 Mobility of youth workers
  • Module 4: Erasmus+ KA2 Strategic partnership
  • Module 5: Erasmus+ KA3 Structured Dialogue Projects
  • Module 6: Erasmus+ Youth in Action Application procedures

Each module is structured into 7-9 sessions offering different interactive learning content online, which is uploaded to the Canvas MOOC hosting platform. Participants learn through animated videos, pre-recorded video interviews, videos from projects and educational texts.

The content of the MOOC course is updated regularly to keep up with changes introduced to Erasmus+: Youth in Action programme.

The estimated course commitment is around 3-4 hours per week, for 5-6 weeks duration.

Facilitators

Laimonas Ragauskas

Laimonas lives in Vilnius, Lithuania and works as a facilitator in the field of non-formal learning and training for various youth work organisations as well as local and European institutions.

Nerijus Kriauciunas

Nerijus lives in Vilnius, Lithuania and works as a freelancer delivering international training activities in the youth work field at local and European levels.

This E-learning is for unlimited participants from Erasmus+: Youth in Action Programme countries, Partner Countries Neighbouring the EU and recommended for Youth workers, Trainers, Youth leaders, Youth project managers, Youth policy makers, Volunteering mentors

Application Deadline: 31 August 2020

Bu gönderi güzel ve kolay başvuru formumuzla oluşturuldu. Yayınınızı oluşturun!

0 0 vote
Article Rating

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Yükleniyor …

0

Yorumlar

0 Yorumlar

AHİKA 2020 Yılı Mali Destek Programlarına Başvurular Açıldı

KORECE KURSU (TEMEL SEVİYE) Ücretsiz Online Korece Eğitimi