içinde ,

5 Farklı Ücretsiz Online İngilizce Kursu

English concept with workstation on a wooden desk

İNGİLİZCE İLETİŞİM BECERİLERİNİ GELİŞTİRME EĞİTİMİ

İngilizce İletişim Becerilerinizi Geliştirin. İş başarınızı artırmak için daha profesyonelce İngilizce yazın ve konuşun.

Bu Uzmanlık, başarılı iş etkileşimleri için İngilizce profesyonel iletişiminizi geliştirmenize yardımcı olur. Her kurs İngilizce’de belirli bir iletişim alanına odaklanır: e-posta yazma, toplantılarda ve röportajlarda konuşma, sunumlar yapma ve çevrimiçi ağ oluşturma. Potansiyel işverenlerle, çalışanlarla, ortaklarla veya müşterilerle iletişim kurmak isteyip istemediğinizi, daha iyi İngilizce iletişim dilinize ve mesleki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Bitirme kursu, özellikle kariyerinizi veya işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için bu önemli bağlantıları yapmaya odaklanacaktır. Bu Uzmanlık yoluyla İngilizcenizi geliştirerek kendinizi daha rekabetçi hale getirin: İngilizce İletişim Becerilerinizi Geliştirin.

EĞİTİME ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

İNGİLİZCE PROFESYONEL E-POSTA YAZMA EĞİTİMİ

Bu, İngilizce olarak etkili iş e-postaları yazmanıza yardımcı olacak bir kurstur. Bu kurs benzersizdir çünkü her modül daha profesyonel e-postalar yazma konusunda ipuçları ve genel İngilizce yazma becerilerinizi geliştirmek için dersler sağlayacaktır. Bu nedenle, e-posta yazmak için gramer ve kelime becerilerinizi geliştirecek ve ayrıca iş iletişiminizde sizi daha güçlü ve başarılı kılmak için kültürler arası bilginizi geliştireceksiniz. Üslubu, formalite düzeylerini ve çeşitli organizasyon stillerini analiz etmek için farklı e-posta formatlarına bakacaksınız. Bir talebi özür dileyen veya revize eden tanıtım, duyuru, istek ve e-postalardan oluşan e-postalarınızı iyileştirebileceksiniz. Bu kursta 4–5 e-posta yazacak ve gözden geçirecek, çeşitli anlama sınavlarını tamamlayacak ve diğer katılımcıların e-postalarını gözden geçireceksiniz.

Bu kursun sonunda şunları yapabileceksiniz:

 • Genel yazılı İngilizce becerilerinizi geliştirin
 • Farklı e-posta biçimleri arasındaki farklılıkları ve benzerlikleri görün
 • Daha etkili konu satırları ve e-posta metni yazın
 • Farklı e-posta türlerine çeşitli anahtar diller uygulayın
 • Noktalama işaretleri ve büyük harf kullanımı gibi yaygın hataları düzeltin
 • E-postalarda üslubu ve formalite düzeyini inceleyin
 • Kültürün, iş e-postalarında neyin uygun olduğunu nasıl etkilediğini anlayın
 • Profesyonel ihtiyaçlar için güçlü iş e-postaları yazın

EĞİTİME ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

İŞLETME VE GİRİŞİMCİLİK İÇİN İNGİLİZCE

Bu kurs, küresel iş ekonomisi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen ana dili İngilizce olmayanlar için tasarlanmıştır. Bu kursta, uluslararası işyerinde başarılı olmak için gerekli konuları ve dili öğreneceksiniz. İş İngilizcesini gerçek okumalar ve video derslerle keşfederken, işle ilgili sözcükler, kavramlar ve konular hakkında bilgi edineceksiniz. Ünite 1 fikirleri, ürünleri ve fırsatları inceleyerek girişimciliğe bir giriş sağlayacaktır. 2. ünitede, bir fırsatın nasıl belirleneceği dahil olmak üzere pazar araştırmasının temellerini öğreneceksiniz. Kurstaki bir sonraki ünite, iş planlarına, bu planların neden önemli olduğuna odaklanacak ve size bir iş planı oluşturma pratiği yapma şansı verecektir. Kursun son ünitesinde, bir işletmeyi finanse etmenin temellerini sunacağız ve bir iş planına dayalı olarak ikna edici bir sunum veya satış konuşması oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Aksi belirtilmedikçe, tüm kurs materyalleri bir Creative Commons 4.0 Attribution lisansı altında yeniden kullanım, yeniden kullanım ve ücretsiz dağıtım için mevcuttur.

Tamamlayıcı okuma materyalleri, her İngilizce öğrenen için doğru bir seviyede günlük haber makaleleri yayınlayan Newsela tarafından sağlandı.

EĞİTİME ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞ İNGİLİZCESİ: NETWORKİNG

Bu kurs bir karşılama mesajı ve Uzmanlığa genel bir bakışla başlar. Bu girişten sonra, bu kursun sizin için uygun olup olmadığını görmek için bir yeterlilik sınavına girmeniz istenecektir.

Kurs sırasında, İngilizce sosyalleşme ve ağ kurma ile ilgili kelime ve gelenekleri öğrenmeye başlayacaksınız. Amaç, iş bağlantılarıyla yüz yüze, telefonda ve e-posta yoluyla profesyonel bir şekilde etkileşim kurmanızı sağlamaktır.

Kursun Öğrenme Hedefleri

 • Bu Uzmanlığın hedeflerinin öğrenim hedeflerinizle uyumlu olup olmadığını belirleyin
 • İş İngilizcesi iletişiminde mevcut yeterlilik seviyenizi değerlendirin
 • Bir tartışma forumunda kendinizle ilgili bilgileri sunun
 • Ağ becerilerinizi geliştirin
 • Uygun biçimlendirmeye sahip kısa e-postalar yazın
 • E-postalarda resmi ve gayri resmi dili tanıyın ve üretin
 • İşler ve şirketlerle ilgili kelime dağarcığı geliştirmek

EĞİTİME ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

İNGİLİZCE’DE DAHA İYİ İŞ YAZIŞMALARI

İngilizce’de daha kolay ve etkili bir şekilde yazmanız mı gerekiyor? Bu kurs, tam da bunu yapmanıza yardımcı olacak araçları sağlayacaktır. Yazınızda kişisel sesinizi geliştireceksiniz. Net, anlaşılır metinler planlamak ve üretmek için stratejiler geliştireceksiniz. Kapak mektupları, misyon ve vizyon ifadeleri, teklifler, talimatlar ve raporlar dahil olmak üzere farklı iş iletişim türlerinde kullanmak için belirli yazma becerilerini öğrenecek ve uygulayacaksınız. Power Point Productions için anlaşılır metinler düzenleyecek, tasarlayacak ve yazacaksınız. Yazma becerileri arasında doğru isim ve isim değiştiricilerin nasıl seçileceği; doğru fiil formları ve zamanları nasıl seçilir; çeşitli cümle ve cümlelerin nasıl yazılacağı.

Kurs boyunca çalışırken, öz ve akran değerlendirmelerini tamamlayacaksınız. Akran atamalarının çoğunda 2 veya daha fazla seçenek bulunur, böylece mevcut durumunuza bağlı olarak en iyi yolu seçebilirsiniz. Dersler, testler, tamamlayıcı kaynaklar, uygulama ve performansın bir kombinasyonu sayesinde, işiniz ve profesyonel amaçlarınız için iyi İngilizce yazmak için gerekli beceri ve güveni kazanacaksınız.

EĞİTİME ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu gönderi güzel ve kolay başvuru formumuzla oluşturuldu. Yayınınızı oluşturun!

0 0 vote
Article Rating

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Yükleniyor …

0

Yorumlar

0 Yorumlar

İş Birliği Geliştirme Programı Başvuruları Açıldı

Sanal Dünyada İşbirliği ve Öğrenme Yolculuğu Online Eğitimi